Topic:Report Post to Moderators
Mens
Weight Class No FIGHTER GYM
Flyweight 1 Paulo Da Silva Crawley
-52 2 Kieran McAskill Team POS
3 Ash Udin KO Gym
4 Abdul Yassin KO Gym
5 Lee Johnson Pra Chao Sua
6 Adrian Maguire K STar
7 Che Nam Shin Kick
8 Andy Hughes Spartan
9 Jack-Scott Roberts LMTA
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Bantamweight 1 Dean James Pra Chao Sua
-55 2 Andy Howson Bad Company
3 Damien Trainor K-Star
4 Reece Crooke Evolution
5 Sam Shambley Fight Unit
6 Darren Whewall Fortitudo
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Featherweight 1 Dave MacIntosh Bad Company
-57 2 John Dick GTBA
3 Matthew Tieu Team Tieu
4 Harry Richardson Scorpions
5 Alan Weaver NAMT
6 Danny McAskill Power Of Scotland
7 Steve Lockhead GTBA
8 Luke Kennedy Tobins Gym/td>
9 Duncan McDermott St Albans
10 Larney Super Gym
11 Andy Hughes Spartan
12 Gurtake Swali Black Diamond
13 James Holden Tobins Gym
14 Aiden Greenwood Badford Thai
Weight Class No FIGHTER GYM
Super Featherweight 1 Rung Eclipse
-59 2 Keith Maclachlan Eclipse
3 Carl Copestake K-Star
4 Lee Coville Caledonian
5 Jordan Calder Caledonian
6 Jose Varela KO Bloodline
7 Loz Reilly Hanuman
8 Jonno Chipchase MFA
9 John Cassidy Dean Whites Gym
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Lightweight 1 Darren O'Connor Liverpool
-61 2 Paul Kaporwicz 2 Technical
3 Danny Taylor Crawley
4 Brian Crichton Kirby Thai
5 Ross George Kaang Raang
6 John Ang Chang Kow Doncaster
7 Ricky Sewell Liams Gym
8 James Hawksworth Wigan
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Junior Welterweight 1 Greg Wootton KO Gym
-63.5 2 Luke Turner Bad Company
3 Panicos Yusuf Stockport Thai
4 Danny Crompton Waterloo Street
5 Robert Burke SMTC
6 Wayne Fisher Dragons
7 Brian Totty Griphouse
8 Daniel Terry Stars Gym
9 Adam-Lee Mason Semtex
10 James Snelling Scorpions
11 Matt Sheedy Eagles
12 Michael Wiseman Griphouse
13 CArlton Lieu Team Tieu
14 Jaz Williams Studio 2000
15 Jamie Woodward Wicker Camp
16 Mark Bird Bad Company
17 Jonny Chaplow Hanuman Darlington
18 Matt McKeown Black Diamond
Weight Class No FIGHTER GYM
Welterweight 1 Liam Harrison Bad Company
-67 2 Tim Thomas Nak Soo
3 Andy Thrasher Manchester
4 James France Bad Company
5 Michael Dicks Darlington
6 Thomas McCormick Wicker
7 Imran Khan Bad Company
8 Stevie Meikle Caledonian
9 Liam Robinson Pra Chao Suua
10 Gordon Smith Caledonian
11 Dave Copestake K-Star
12 Kerrith Bhella Firewalker
13 Brad Stanton Kiatphontip
14 Sam Omogobe Liams Gym
15 Salah Minotaurs
16 Solomon Wickstead Franks Gym
17 Billy Waterworth Evolution
18 Danny Kendricks Minotaurs
Weight Class No FIGHTER GYM
Junior Middleweight 1 Jordan Watson Bad Company
-70 2 Craig Jose Sor Thanikul
3 Richard Fenwick AKA
4 Richard Barnhill Super Gym
5 Adrian Wedolowski Caledonian
6 Reece McAllister Phoenix
7 Charlie Peters Semtex
8 Kyle Nicol Crawley
9 Stuart Kemp Tobins Gym
10 Josh Turbill Spitfire
11 Mike Egan Next Gen
12 Leigh Edlin Chao Praya
13 Nathan Epps K Star
14 Mark Skeer Salford
15 Andy Brocklebank Elite
16 Sean Facey Eagles Wales
17 Sean Perry Wigan Thai Bozing
Weight Class No FIGHTER GYM
Middleweight 1 Michael Wakeling Scorpions
-72.5 2 Chris Shaw Douglas Thai
3 Daitan Jackson Salford
4 Ben Hodge Crawley
5 Kris Addis Kao Loi
6 Sam Wilson Team Tieu
7 Ritchie Green Liams Gym
8 Eric Decarriere All Powers Gym
9 John Greenwood Bradford Thai
10 Colin Reeves Pra Chao Sua
11 Keith Middleton Aberdeen
12 Jake Barton Elite
Weight Class No FIGHTER GYM
Super Middleweight 1 Alan Sawyer Crawley
-76 2 Alan Smith Wossobama
3 Mike Clarke Tobins Gym
4 James Ogden Wicker Camp
5 Ed Lyons Pra Chao Sua
6 Kevin Ward Elite
7 Don Heatrick Phraya Pichai
8 Joe Roberts Jai
9 Gavin Rogerson Wigan
10 Andy Bakewell Waterloo Street
11 Johnny Miller Golden Team
12 Seb Long 2 Technical
13 Lee Whitfield Reaper Gym
Weight Class No FIGHTER GYM
Light Heavyweight 1 Steve Wakeling Scorpions
-79 2 Marc Saergent Studio 2000
3 Eddie Gill Darlington
4 Dan Edwards K Star
5 Mick Madden SMTC
6 JP Donaghue Semtex
7 Barry Denholme SMTC
8 Adam Oxer Scorpionsd
9 Eddie Long Bad Company
10 Andy Morris Super Gym
Weight Class No FIGHTER GYM
Super Light Heavyweight 1 Lyndon Knowles Minotaurs
-82 2 Erik Lloyd Semtex
3 Charles Sikwa Eagles Wales
4 No Nomination
5 No Nomination
6 No Nomination
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Cruiserweight 1 Christian Di Paolo Legend Gym
-86 2 Ritchie Hocking Power Of Scotland
3 Joe Colville Shin Kick
4 John McAskill Teeside Thai
5 Dave Johnson Fire Cobra
6 No Nomination
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Heavyweight 1 Arnold Oborotov KO Bloodline
-95 2 Paul Crossley Walkden
3 Romy Da Silva Red Dragonz
4 No Nomination
5 No Nomination
6 No Nomination
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Super Heavyweight 1 Daniel Sam LMTA
+95 2 Chris Knowles Minotaurs
3 Craig Burke Fight Unit
4 Jimmy Kram Derby
5 Jason Dutton Impact Thai
6 Arunas Storm Gym
7 Carlos DeGraca Bolton
8 Duncan Scott Hakuda
9 No Nomination
10 No Nomination
Womens
Weight Class No FIGHTER GYM
Strawweight 1 Denise Mellor Bournemouth
2 Emma BRagg BoltonC
3 No Nomination
4 No Nomination
5 No Nomination
6 No Nomination
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Junior Flyweight 1 Rupsana Bequm KO Gym
-50 2 Kirsty Mack Caledonian
3 Lauren Humphries Phoenix
4 Amanda McWilliams Mersey Thai
5 Debbie Wilmott Eagles Wales
6 Michelle Newall Firewalker
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Flyweight 1 Ruth Ashdown Crawley
-52.5 2 Jo Calderwood Caledonian
3 Kate Stables Bad Company
4 Carla Sullivan Semtex
5 Lanchana Green Darlington
6 Lia Briarly St Neots
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Bantamweight 1 Alexis Rufus Stars/eddles
-55 2 Iman Barlow Melton Mowbray
3 Hilary Mack Caledonian
4 Hayleigh-Jane Clarkson Semtex
5 Laura Baugh Mersey Thai
6 Sophie Hawkswell Kiatphontip
7 Kat Steele Sitnarong
8 Kerry Bennett KO Gym
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Featherweight 1 Lucy Payne Touch Gloves
-57 2 Anna Zuchelli KO Gym
3 Mandy Stainthorp Silipa Thai
4 Leesa McArthy Tobins Gym
5 Gemma Coast Beastmasters
6 Trish Carson SMTC
7 No Nomination
8 No Nomination
9 No Nomination
10 No Nomination
Weight Class No FIGHTER GYM
Super Featherweight 1 Bernise Alldis Keddles
-59 2 Cassie Robinson Salford Thai
3 Claudia Celder KO Gm